Samsung Galaxy Note Edge Türkiye Satış Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un gözde akıllı telefonu Galaxy Note Edge sonunda Türkiye’de satışa sunulacak. Tabi sınırlı sayıda.

Sponsorlu Bağlantılar

Sonunda Türkiye’de

Samsung bu yılın son çeyreğinde tanıttığı Galaxy Note Edge modeli son derece dikkat çekmiş ve birçok insanda heyecan uyandırmıştı. Beraberinde tanıtıldığı Galaxy Note 4 modelini neredeyse gölgede bırakan bu modelin en dikkat çekici ve heyecan uyandırıcı özelliği ise çift ekranlı olması idi. Yani Galaxy Note Edge akıllı telefonun ekranını karşınıza aldığınızda sağ taraftaki yan bölümde de ekran bulunmakta idi. Bu ekranda mesaj, tarih, saat, bildirim gibi bölümler eklenmişti. Ayrıca bu ekran ana ekrandan bağımsız çalışmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu model ülkemizde de heyecan uyandırmış ama Samsung’un Türkiye’de satışa çıkarmayacağı bilgisi verilmeyince hevesimiz kursağımızda kalmıştı. Ama Samsung Electronics Turkey Ürün Müdürü Tolga Erdem bir basın toplantısı düzenledi ve Galaxy Note Edge akıllı telefonun yakında Türkiye’ye geleceğini ve satışa sunulacağı fiyatı duyurdu.

Samsung Galaxy Note Edge

Samsung Galaxy Note Edge

Türkiye Satış Tarihi

Samsung Electronics Turkey Ürün Müdürü Tolga Erdem düzenlediği basın toplantısında Samsung’un phablet model üst seviyeli akıllı telefonunun ülkemizde de satışa çıkacağını açıkladı. 22 Aralık 2014 tarihinden itibaren satışa sunulacak olan Galaxy Note Edge modelin ülkemizde satışa çıkmasının sebebi ise ülkemizdeki insanlar tarafından yapılan yoğun talep.

Samsung Galaxy Note Edge Hakkında Herşey

Türkiye Satış Fiyatı

5.6 inçlik ekranı ve belkide akıllı telefonlar arasında en iyi ekran çözünürlüğüne sahip bu modelin satış fiyatı da açıklandı. Yoğun talep üzerine ülkemizde satışa çıkacak olan bu model 2.799 TL fiyatla satışa sunulacak. Yalnız şunu belirtelim ki Samsung bu modelini sınırlı sayıda üretti ve ülkemize gelecek olan sayı da sınırlı sayıda olacaktır.

Samsung Galaxy Note Edge Galeri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Samsung Galaxy Note Edge Türkiye Satış Fiyatı ve Çıkış Tarihi İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.