Samsung Galaxy S3 Telefonunun E-mail Bildirim Eksi Hatası, Sorunları ve Çözümleri

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy S3 akıllı telefonu kullananların sıklıkla karşılaşavileceği problemlerden birisi de E-mail sorunudur. E-mail bildirimlerinin alınamaması ya da alınsa daha bir çok sorunlar ile karşılaşılması gibi sorunların önüne geçecek çözümlerimizi mutlaka okuyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy S3 Bildirim Çubuğunda Email Sayısının -1 Görünmesi

Galaxy S3 cihazlarında bütün e-maillerin okunmasına rağmen bildirim ekranın da gözüken -1 adet e-mail sayısı görürseniz endişelenmeyin bu olağan bir durumdur. Peki bu sorunun çözümü nedir? Samsung şirketinin Galaxy S3 cihazların da ürettiği TouchWiz arayüzü sebebi ile bu sorun oluşmuştur. Sorunun çözümünü aşağıdan adım adım çözerek üstesinden gelebilirsiniz.

Samsung Galaxy S3 Telefonunun E-mail Bildirim Hatası Sorunları ve Çözümleri

Sorunun Çözümü:

Eksi email hesabı sıkıntısını giderebilmenin tek yolu email cache ve datasını silmekten geçiyor.

Not: Email hesabınızın cache ve bilgilerini silmek ile hem kişisel ayarlarınız hem de mesajlarınıza bir daha erişememe durumuyla karşılaşabilirsiniz. Bu durum da aşağıdaki çözüme geçmeden önce yapmak istediğinizi bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz.

  1. Ayarlar a girerek ‘Uygulama Yöneticisi’ni açın.
  2. Daha sonra sağ taraftan ‘Hepsi’ sekmesine gelin.
  3. ‘E-posta’ uygulamasına girin.
  4. Ekran da gördüğünüz ‘Veriyi Sil’ ve ‘Ön Belleği’ sil bölmelerine tıklayın.
  5. Ardından telefonunuzu kapatıp tekrar açın.
  6. Email ayarlarınızı yeniden yapılandırın.

Sorun 2: Yeni E-mail Olmadığı Halde Telefona Bildirim Gelmesi

Samsung Galaxy S3’ün email bildirimleri ile ilgili başka bir sorun ise bildirim çubuğun da yeni bir e-posta bulunmuorken bildirim alınmasıdır. Bu sorun genelde birden fazla email hesabı açık olanların başına gelmektedir. Bu sorunun çözümü tıpkı birinci sorunda olduğu gibi S3’ün email uygulaması içerisindeki veri ve datasının silinerek cihazın tekrar başlatılması ve tüm email bağlantılarının yeniden yapılandırılmasıdır. Başka bir sorun da görüşmek dileğiyle…

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Samsung Galaxy S3 Telefonunun E-mail Bildirim Eksi Hatası, Sorunları ve Çözümleri” İçin 3 Cevap

  1. Tamamen sallamışsın anlattıkların ile sorunun alakası yok ve yazdıkların zaten çözüm falan değil büyük olasılık biyerlerden copy pastede yapmış olabilirsin gerçekten sorunu yaşasan ve çözüm bu yazdıkların olsa kaldırırdın bu yazıyı çözümün bu zırvalıklar olmadığını görünce.

    1. Böyle konuştuğunuza göre bu sorunun çözümünü adınız gibi biliyorsunuz demektir. O zaman sorunun çözümünü paylaşın ve bizler de bu sorunun en doğru çözümünün ne olduğunu okuyucularımıza yazalım. Eğer bahsettiğiniz gibi çözüm ile alakalı değilse ve sizin paylaşacağız gerçekten çözüm oluyorsa biz yanlışımızdan rahatsız olmadan döneriz. Her türlü eleştiriye de açığız. Ayrıca bu site %100 orjinal içeriklere sahiptir. Hiçbir şekilde kopya konu yoktur. Bizim yazımızın aynısını başka bir sitede gördüyseniz emin olun ki o site bizden kopya konu almıştır.

Samsung Galaxy S3 Telefonunun E-mail Bildirim Eksi Hatası, Sorunları ve Çözümleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.