Samsung Galaxy S5 Ocak Ayında Tanıtılacak Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy S5 Ocak’ta Gelebilir!

Samsung’un son amiral gemisi olacak olan Galaxy S5 modeli için her geçen gün yeni bir haber gelmeye başladı. Geçtiğimiz hafta Samsung tarafından Galaxy S5’de kullanılacak kameranın detayları açıklanmıştı ve bu haberi sizlerle paylaşmıştık.

Sponsorlu Bağlantılar

Bakınız: Galaxy S5’in Kamerası

Galaxy S5 modelinin çıkış tarihi olarak 2014 Nisan ayı beklenirken Galaxy S5’e en büyük rakip olması beklenen Nexus 5, Xperia Z1 ve Moto X‘in görünmesi Samsung’unbu tarihi daha öne alacağı iddialarını gündeme getirdi ve sızdırılan bilgilere göre Galaxy S5 modeli 2014 Ocak ayında tanıtılacak.

Yakında satışa sunulacak olan son model telefonlarda Moto XiPhone 5SLG G2Xperia Z1 ve Nexus 5 modelleri ile Samsung’un piyasada kan kaybetmek istememesi Galaxy S5’in çıkışını öne almasına neden olacak gibi görünüyor. Samsung’un en büyük rakiplerine meydanı bırakmak istememesi Galaxy S5’in bir kaç ay öne alınmasını sağlayacak gibi görünüyor.

Galaxy S5 Temsili Görsel

Galaxy S5 Temsili Görsel

ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenecek olan CES 2014 fuarında Galaxy S5’in tanıtılması bekleniyor. Her yıl düzenli olarak Ocak ayında düzenlenen tüketici elektroniği fuarı Galaxy S5’e ev sahipliği yapabilir.

Peki Galaxy S5 Ocak ayında tanıtılmaz ise ne zaman tanıtılacak? Tanıtımın öne alınma ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu düşünürsek Ocak ayında tanıtım gerçekleşmez ise Şubat ayında veya en geç Mart ayında tanıtılabilir diyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Samsung Galaxy S5 Ocak Ayında Tanıtılacak Mı? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.