Samsung Galaxy S5’in Kamerası Nasıl Olacak?

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy S5’in Kamerası Duyuruldu!

Samsung’un son amiral gemisi Galaxy S4, piyasada zirvedeki yerini korurken ve satış rekorları kırmaya devam ederken 2014 yılında Samsung’un çıkaracağı amiral gemi Galaxy S5‘den de haberler geliyor. Samsung’un üzeirnde büyük bir titizlikle çalıştığı Galaxy S5 modeline ait ilk resmi bilgi yine Samsung’un kendisinden geldi. Samsung tarafından yapılan açıklamada Galaxy S5’de kullanılacak kamera açıklandı. Galaxy S5’in kamerası görüntü sabitleme teknolojisi ile birlikte gelecek.

Sponsorlu Bağlantılar

İnanılmaz kamera özellikleri fotoğraf makinesine ihtiyacı da ortadan kaldıran akıllı telefonlar işimizi hayli kolaylaştırıyor. Ancak bu akıllı cihazlarla fotoğraf çekerken yaşanan en büyük sıkıntılardan birisi de el titremesi gibi durumlar karşısında bulanık görüntülerin ortaya çıkmasıdır. Tam da bu konuya el atan Samsung görüntü sabitleme teknolojisini Galaxy S5 cihazı ile birlikte hizmete sunacak.

Bulanıklık sorununu ortadan kaldıracak büyük bir hamleyi yapan Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S5 ile beraber el titremesi sonucu ortaya çıkan kötü fotoğrafları tarihe gömecek.

Samsung Galaxy S5 kamera

Samsung Galaxy S5 modelinde kullanılacak kamera 13 megapiksel olacak. Galaxy S5’in kamerası ekstra kararlı bir sensör ile geliyor. Fotoğraf kalitesini büyük oranda düzeltmeye yarayacak 1.5 derecelik açısal hata da Galaxy S5 ile beraber düzeltilmiş olacak.

Galaxy S5’in kamerası aynı zamanda düşük ışık koşullarından çok daha iyi fotoğraflar çekecek. Galaxy S4 modeline göre 8 kat daha parlak fotoğraflar çekebilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Samsung Galaxy S5’in Kamerası Nasıl Olacak? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.