Samsung Galaxy S5’in Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy S5 Lansman Davetiyeleri Dağıtıldı!

Samsung‘un son amiral gemisi olacak olan ve merakla beklenen akıllı telefonu Galaxy S5‘in tanıtım tarihi en sonunda belli oldu. Samsung tarafından Galaxy S5 lansman davetiyeleri de dağıtıldı. Dağıtılan lansman davetiyelerine göre Galaxy S5 modeli 24 Şubat 2014‘de Barcelona‘da tanıtılacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın en iyi akıllı telefonları klasmanında Galaxy S serisi ile her yıl zirvede yer almayı başaran Samsung, Galaxy s5 ile de bu geleneği devam ettirmeyi planlıyor. “Unpacked” isimli etkinlik ile tanıtılacak olan Galaxy S5 modeli özellikle Android kullanıcılarının merakla beklediği bir telefon.

Geçen yıl “Unpacked 4” isimli etkinlik ile Galaxy S4’ü tanıtan Samsung, bu yıl da “Unpacked 5” isimli etkinlik ile Galaxy S5’i tanıtması neredeyse kesin. Twitter üzerinden açıklama yapan Samsun, Barselona‘da düzenlenecek olan Dünya Mobil Kongresi‘nde yani 24 Şubatta Galaxy s5’i tanıtacak.

Samsung UNPACKED 5

Galaxy S5’in Beklenen Özellikleri

Samsung Galaxy S5‘in için bir çok şey iddia edildi. Donanım özellikleri açısından da bir çok yeniliğin olması bekleniyor. Neredeyse kesin gözüyle bakılan yeni özellikler şöyle;

  • Android 4.4.2 KitKat işletim sistemi
  • Snapdragon 800/805 işlemci
  • 3 GB Ram
  • 16 MegaPiksel kamera
  • 2K çözünürlüğünde bir ekran
  • Parmak izi okuyucusu
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Samsung Galaxy S5’in Tanıtım Tarihi Belli Oldu! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.