Samsung Gear Live Akıllı Saat Hakkında Herşey

Samsung’un yeni akıllı saati Samsung Gear Live resmen duyuruldu ve 7 Temmuz 2014’de de satışa çıkacak. Teknik özellikleri, fiyatı ve satış tarihi yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung, Akıllı Saatini Tanıttı

Google I/O 2014 etkinliği geçtiğimiz günlerde yapıldı ve birçok şey tanıtıldı. Bunlardan birisi de Samsung’un akıllı saati Samsung Gear Live. Google’ın akıllı saat işletim sistemi olan Android Wear işletim sistemine sahip bu akıllı saat birçok vaad ediyor. Teknik özelliklerine göre fiyatı kıyaslandığında düşük fiyatı dikkat çekiyor. İşte Samsung Gear Live akıllı saatin özellikleri ve fiyatı…

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Gear Live Özellikleri ve Fiyatı

1.63 inç Super Amoled ekrana sahip Samsung Gear Live akıllı saatin ekran çözünürlüğü ise 320 x 320 piksel. 1.2 GHz hızında Snapdragon 400 bir işlemciye ve 512 MB’lık bir Ram’e sahip. Dahili depolama alanı ise 4 GB. Bu alan oldukça iyi. Ebatları 37.9 x 56.4 x 8.9 mm olan Samsung Gear Live akıllı saatin ağırlığı ise 59 gram.

Samsung Gear Live

Samsung Gear Live

Toza ve suya karşı dayanıklık değeri IP67 olan ve kalp atış sensörü, jiroskop, pusula, ivmeölçer sensörleri bulunan bu akıllı saatin bataryası ise 300 mAh değerinde. Ayrıca Bluetooth 4.0 desteği de bulunmakta. Bütün bu özelliklere sahip Samsung Gear Live akıllı saatin fiyatı ise 199 Dolar.

Samsung Gear Live Satış Tarihi

Eğer sizde bir Samsung Gear Live akıllı saat sahibi olmak istiyorsanız 7 Temmuz 2014 tarihini beklemek zorundasınız. Çünkü bu tarihte genel satışa başlanacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Samsung Gear Live Akıllı Saat Hakkında Herşey İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.