Samsung Kies Nedir? Samsung Kies Ne İşe Yarar?

Samsung Kies uygulaması sayesinde Android ve Bada cihazlarınızı bilgisayara bağlayabilirsiniz. Samsungun telefon ile PC bağlantısını sağlayan Kies uygulamasını inceleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Kies Nedir?

Samsung’un Bada ve Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirmiş olduğu Kies, mobil cihazları tam manasıyla kontrol etmenizi sağlayan gelişmiş bir yazılımdır. Android ve Bada cihazlarınızı Kies uygulaması ile bilgisyardan kontrol edebiliyorsunuz, telefona dosya aktarabiliyorsunuz ve telefonu yedekleme gibi işlemleri yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm platformlar ile uyumlu çalışması dışında mobil cihazlarınızda tam yetki almanızı sağlıyor. Geçmişte sunduğu sınırlı desteği bugün Android cihazlar için tamamen geliştiren Samsung, uygulama ile mobil olan her şeyin yönetilmesini sağlıyor.

samsung kies nedir

Samsung Kies Ne İşe Yarar?

Samsung tarafından geliştirilen ve Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanılan Samsung Kies, program ile USB bağlantısı kurulan mobil cihazın yönetilmesini ve kontrol edilmesini sağlamaktadır. Üstelik yalnızca USB kablo ile değil doğrudan Wi-Fi kanalını kullanarak Samsung Kies’le mobil cihazınızı kontrol altına alabilirsiniz.

Samsung Kies ile yazılım güncellemeleri yapabilir, fotoğraf ve videoları yedekleyebilir, yeni uygulamalar yükleyebilirsiniz. Yine son güncelleştirmeler ile birlikte Kies, sms ve arama kayıtlarının incelenmesine, oluşan sorunların tespit edilerek çözülmesine, cihazın sıfırlanmasına ya da yeni listelerin oluşturulmasına imkan tanımaktadır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Samsung Kies ile Samsung model mobil aygıtlarınızı dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Kies Uygulamalarını İndirin

Samsung Kies
Samsung Telefonları Bilgisayara Bağlama Programı
Samsung Kies - Mac
Mac İçin Samsung Telefonları Bilgisayara Kablosuz Bağlama Programı
Kies air - Android
Android için Kablosuz Olarak Bilgisayardan Telefona Girme Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Samsung Kies Nedir? Samsung Kies Ne İşe Yarar? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.