Samsung Orta Sınıf Galaxy Serisi Akıllı Telefonlarını Tanıttı

Samsung’un en çok satan modellerinin devam niteliğindeki modelleri resmi olarak duyuruldu. Galaxy Core 2, Galaxy Ace 4, Galaxy Young 2 ve Galaxy Star 2 isimli bu modellerin dördü de orta sınıf akıllı telefon.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung’dan 4 Yeni Model Birden

Samsung, bugün 4 yeni Galaxy serisi akıllı telefonlarını tanıttı. Galaxy Core 2, Galaxy Ace 4, Galaxy Young 2 ve Galaxy Star 2. Bu 4 modelin bir önceki serileri Samsung’un en çok satan uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri idi. Samsung Galaxy Core 2 modeli bu 4 model arasındaki en güçlü akıllı telefon. Teknik özellikler bakımından diğer 3 modelden çok daha iyi. Ayrıca ekran boyutu olarak da bariz fark var.

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy Core 2 modelinin ekranı 4.5 inç iken Galaxy Ace 4’ün 4 inç ve diğer iki modelin ise 3.5 inç ekranı var. Diğer önemli bir konu ise Galaxy Young 2 ile Galaxy Star 2 donanımsal olarak aynı. Sadece Galaxy Young 2 modeline 3.15 megapiksel kamera varken Galaxy Star 2 modelinde 2 megapiksel kamera bulunmakta. Gelin Kısaca bu 3 modeli tanıyalım.

Samsung Orta Sınıf Akıllı Telefonlar

Samsung Orta Sınıf Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy Core 2

Samsung Galaxy Core 2

Samsung Galaxy Core 2

Bu 3 modeli arasındaki en iyi donanım özelliklerine sahip Galaxy Core 2, öncelikle 4.5 inç ekrana sahip. Dört çekirdekli 1.2 GHz hızında işlemci, 768 MB Ram ve 4 GB depolama alanı var. Ayrıca 5 megapiksel kameraya ve 2000 mAh bataryaya sahip.

Samsung Galaxy Core 2 Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Samsung Galaxy Ace 4

Samsung Galaxy Ace 4 modeli, donanımsal olarak Galaxy Core 2 modelinden biraz düşük. Ayrıca Galaxy Ace 4 modeli iki farklı konsept olarak çıktı. Birisi Galaxy Ace 4 3G, diğeri ise Galaxy Ace 4 LTE. Bu iki versiyonun teknik özellikleri tamamen farklı.

Galaxy Ace 4 3G;

Galaxy Ace 4 3G

Galaxy Ace 4 3G

Çift çekirdekli 1 GHz hızında işlemciye, 4 GB depolama alanına, 512 MB Ram’e, 4 inç ekrana, 5 megapiksel kameraya ve 1500 mAh değerinde bir bataryaya sahip.

Samsung Galaxy Ace 4 3G Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Galaxy Ace 4 LTE;

Galaxy Ace 4 LTE

Galaxy Ace 4 LTE

Çift çekirdekli 1.2 GHz hızında işlemciye, 4 GB depolama alanına, 1 GB Ram’e, 4 inç ekrana, 5 megapiksel kameraya ve 1800 mAh değerinde bir bataryaya sahip.

Samsung Galaxy Ace 4 LTE Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Samsung Galaxy Young 2 ve Samsung Galaxy Star 2

Samsung Galaxy Young 2

Samsung Galaxy Young 2

Galaxy Young 2 ve Galaxy Star 2 modelleri donanımsal olarak aynı telefonlar. Tek farkları kameralarında. Galaxy Young 2 modelinde 3.15 megapiksel kamera bulunurken Galaxy Star 2 modelinde ise2 megapiksel kamera bulunmakta.

Samsung Galaxy Star 2

Samsung Galaxy Star 2

Diğer özelliklerine bakacak olursak; 3.5 inç ekran, 1 GHz işlemci, 512 MB Ram, 4 GB dahili depolama alanı ve 1300 mAh batarya bulunmakta.

Samsung Galaxy Young 2 Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Samsung Galaxy Star 2 Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Samsung Orta Sınıf Galaxy Serisi Akıllı Telefonlarını Tanıttı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.