Samsung PC Studio

7.2.24.9

Samsung PC Studio programı Samsung telefonlar ile bilgisayar arasında bağlantı kurmanızı ve fotoğraf, müzik ve kişileri bilgisayara yada bilgisayardan telefona aktarmanızı sağlayan bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 165 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 132
Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Bilgisayar Bağlantı Programı

Samsung tarafından geliştirilen bir program olan Samsung PC Studio, Samsung marka cihazlarınızın USB kablo, kızılötesi ya da Bluetooth yoluyla bilgisayara bağlanmasını sağlayan kullanışlı bir yazılımdır. Tüm Windows sürümleri ile uyumlu çalışan bu program son dönemde akıllı cihazları ile hızlı çıkış yakalayan mobil cihazların sorunsuz bir şekilde bilgisayarla senkronize olmasını sağlıyor.

Samsung Telefonlarınızı Bilgisayara Bağlayın

Program aracılığıyla telefonunuzda yer alan iletişim bilgilerinden ajandaya kadar pek çok veriyi bilgisayarınıza yedekleyebilir ya da bilgisayarınızdaki verilerle senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz. Genellikle bilgisayar ve mobil cihaz arasında dosya transferinde kullanılan Samsung PC Studio, program üzerinde mesaj gönderimi gibi ek seçenekleri de kullanıcılara sunuyor.

Ayrıca eski sürümlerde sıklıkla kullanılan Java ve Symbian uygulamaları, telefonunuza yükleyebileceğiniz bu program, tüm işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlıyor. Her ne kadar kullanışlı ve gelişmiş bir program olduğunu dile getirsek de kullanım kolaylığı açısından Samsung PC Studio’nun alternatiflerine oranla çok geride kaldığını söylememiz gerekiyor. Fakat tek menü altından tüm özelliklere ulaşmanız, görsellere rağmen oldukça kolay görünüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Samsung PC Studio İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.