Sanal-Kitap – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 54
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Kitap Uygulaması

Sanal-Kitap uygulaması, mümkün olduğunca fazla yazarın hemen hemen bütün kitaplarını okuyucuya ücretsiz olarak yayınlanmasını sağlamak. Yani bu uygulamadaki kitaplardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Uygulama içinde yeni Türkçe kitaplar, telif hakkı olmayan eski kitaplar ve yabancı kitaplarda bulunmaktadır.

Dünyanın neresinde olursanız olun uygulama içinde bulunan kitapları ücretsiz olarak ister indirin isterseniz okuyun. Okuyucu dışında eğer bir yazarsanız uygulamaya kitaplarınızı,çizgi romanlarınızı, bilimsel çalışmalarınızı, şiirlerinizi yada kısa hikayelerinizi yükleyebilirsiniz.

Bu işlemi yapabilmek için www.sanal-kitap.com internet adresinde bulunan “Sık Sorulan Sorular” bölümünü okuyun.

Her geçen gün kitap sayısının arttığı bu uygulamadan yararlanmak için ücretsiz olarak üye olmanız yeterlidir. Uygulama içerisinde popülerlik, yazılış dili yada yüklenme tarihine göre filtreleme yapabilirsiniz. Ayrıca uygulama içinde arama yapabilirsiniz. Her kitap için bir kısa bilgi bölümü vardır. Kitap indirdiğiniz zaman bu kitaplar size ait kütüphanede yer alır. İhtiyacınız olmayan kitabı ekrana uzun basarak silebilirsiniz. Uygulama içinde Türkçe’nin yanı sıra İngilizce ve Çince kitaplarda bulabilirsiniz.

“Sanal-Kitap” Ekran Görüntüleri

Sanal-Kitap-i1 Sanal-Kitap-i2 Sanal-Kitap-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Sanal-Kitap – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.