SaveAsPDF

SaveAsPDF programı Microsoft Office 2007 için geliştirilen ücretsiz bir PDF dönüştürme uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 919 KB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 208
Sponsorlu Bağlantılar

Office 2007 İçin PDF Dönüştürücü

Bugün kullandığımız pek çok PDF dönüştürücü, her bir Office dosyası için tek, tek işlem yapmamızı istiyor. Üstelik Office sürümleri arasında ki farklılık ele alındığında her Office dosyası için yeni bir program yüklemek pek de cazip görünmüyor. Office 2007 kullanıcıları için geliştirilmiş olan SaveAsPDF programı, tüm Office dosyalarını kapatmadan önce PDF olarak kaydetmenize imkan tanıyor.

Office Dosyalarını PDF Olarak Kaydedin

Bir açıdan PDF dönüştürücü olarak hizmet sunan bu küçük eklenti ile hazırladığınız bir sunumu ya da listeyi, doğrudan PDF sürümüne dönüştürebilirsiniz. 2007 yılında yayınlanan bir eklenti olmasına karşın pek çok Office kullanıcısı SaveASPDF eklentisinden haberdar değil. Program ile yalnızca Office dosyalarını PDF’ye dönüştürmekle kalmayacak aynı zamanda sürüme bağlı olarak e-posta gönderme gibi seçeneklere de ulaşacaksınız.

Hem bireysel hem de kurumsal anlamda kullanabileceğiniz bu eklenti, Word ya da diğer Office uygulamaları üzerinde hazırladığınız dosyaları, çıkış yapmadan doğrudan PDF olarak kaydetmenize izin veriyor. Sizde Office dosyaları için etkili bir PDF dönüştürücü arıyorsanız SaveASPDF’i mutlaka denemelisiniz.

ÖNEMLİ: PROGRAM YAYINDAN KALDIRILDIĞI İÇİN CHROME İNTERNET TARAYICI EKLENTİSİ İNDİRME LİNKİNDE VERİLMİŞTİR. BÖYLECE CHROME ÜZERİNDE OFFİCE DOSYALARINIZI PDF FORMATINA ÇEVİREBİLİRSİNİZ.

Sponsorlu Bağlantılar

SaveAsPDF Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

SaveAsPDF İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.