Scribblenauts Remix – iOS

Scribblenauts Remix oyunu iOS akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 179 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 43
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Bulmaca Oyunu

Düşün, oluştur ve çöz. Ödül kazanmış, en iyi satış yapan video oyunu iOS akıllı telefonlarda ve tabletlerde. iOS cihazlarınızda herhangi bir nesne oluşturun ve her bir mücadeleyi çözmek için kullanın. Bu çığır açan puzzle oyununda hayal gücünüzü geliştirin. iOS cihazlarınızda düşündüğünüz her şeyi oluşturabilirsiniz. Sınırsız çözümler ve farklı sonuçlar ile eğlenceli ve kapsamlı çalınması için sıradan oyuncuların göründüğü mükemmel bir oyun.

Scribblenauts taraftarları tam Maxwell tecrübesi sizi bekliyor. İster 8 olsun ister 80 olsun. iOS cihazlarınızda yapabilecekleriniz hayal gücünüz ile sınırlı. Oynayabileceğiniz 50 seviye. Scribblenauts ve Super Scribblenauts’dan en popüler 40 seviye. Ayrıca Remix için 10 adet özel orjinal seviye. Bir World Pass satın alın ve mevcut ve gelecekteki tüm dünya açılımlarını alın. 40 adet ekstra seviye sizleri bekliyor. iOS cihazlarınız ile daha önce dünya genişleme satın aldıysanız World Pass için güncelleme otomatik olacaktır ve bütün gelecekteki dünyalar oyununuzda otomatik olarak ücretsiz görünecektir.

“Scribblenauts Remix” Ekran Görüntüleri

“Scribblenauts Remix” Oynanış Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Scribblenauts Remix – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.