Secret Files Sam Peters

Son Sürüm

Secret Files Sam Peters oyunu Android cihazlar için geliştirilen en iyi macera türünde bulmaca oyunlarından birisidir. Zekanızı kullanın ve bulmacaları çözün.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Android 2.3.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 488 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 153
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Bulmaca Oyunu

Deep Silver tarafından Android için geliştirilen oyunlardan birisi olan Secret Files Sam Peters, Android oyunları içerisinde gerek grafikleri gerekse de oyun için hikayesi ile dikkat çekiyor. Ücretli olarak sunulan bir oyun olmasına karşın bugün binlerce kullanıcı tarafından oynanan Secret Files Sam Peters, sürükleyici bir hikaye ve gelişmiş bulmacalarla dolu point and click türünde bir oyundur.

Bulmacaları En Hızlı Siz Çözün

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde oynanan bu oyunda bir haber muhabirinin hayat hikayesi konu alınıyor. Sam Peters ismi verilen kahramanımız ile Afrika’da başlayan yolculuğa Gana’da bir Volkan kraterinde Bosumtwi Gölünde devam edebilirsiniz.

Secret Files Sam Peters’da kahramanın amacına ulaşabilmesi için bulmacalarda ona yardımcı olmanız gerekiyor. Örneğin volkan kraterinde DNA örneği araştırırken size sorulan soruları ya da sunulan bulmacaları tamamlamanız gerekiyor. Ayrıca bulmacaları başarıyla tamamlayabilmeniz için ipuçlarını birleştirmeli ve zekanızı kullanarak ilginç karakterleri çözmelisiniz. Sizde macera türünde oyunlardan hoşlanıyorsanız mutlaka Secret Files Sam Peters’ı denemelisiniz.

Secret Files Sam Peters Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Secret Files Sam Peters İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.