Seslenen Kitap

Son Sürüm

Seslenen Kitap uygulaması ile kitapları sesli olarak dinleyebileceksiniz. En popüler kitapları ve yeni çıkmış kitapları yazarların sesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda dinleyebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 11.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 871
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Sesli Kitap Dinleme Uygulaması

Hem iOS hem de Android üzerinde kullanılabilecek pek çok e-book uygulaması bulunmasına rağmen seslenen kitap türünde pek fazla uygulama yer almıyor. Bu anlamda kategoride ki önemli bir eksikliği kapatan ve yeni bir akım başlatan Seslenen Kitap, iOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone’lar üzerinde kullanabileceğiniz hoş bir uygulamadır. İsminden de anlaşılacağı üzere uygulamada popüler pek çok eseri, yazarının sesinden dinleyebilirsiniz.

Onlarca Sesli Kitap Desteği

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bir uygulama olmasına karşın kitaplara ulaşabilmek için belirlenen ücretleri ödemeniz gerekiyor. Bunun için uygulamanın resmi geliştiricisi olan Seslenen Kitap’ın internet sitesi üzerinde beğendiğiniz kitapları satın alarak indirmeniz yeterlidir.

Uygulamayı indirip kitapları satın aldığınızda istediğiniz kitabı istediğiniz an sesli olarak dinleyebilir, müsait olmadığınız anlarda duraklatarak daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Konsept olarak oldukça orijinal bir fikir olan Seslenen Kitap uygulaması ile dilerseniz zamanlayıcıyı kullanarak sesli okumayı istediğiniz an durdurabilirsiniz. Sizde kitapları yazarların sesinden dinlemek istiyorsanız bu uygulamaya göz atmanızda fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Seslenen Kitap İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.