SGK Sorgulama ve Emeklilik Hesaplama

Son Sürüm

SGK Sorgulama ve Emeklilik Hesaplama uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan SGK işlemlerini çok hızlı ve kolayca yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 7.1 veya üstü
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.2 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 65
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin SGK İşlem Uygulaması

Serkan Aytın tarafından geliştirilen ve iOS kullanıcılarına sunulan SGK Sorgulama, resmi bir uygulama olmamasına karşın SGK internet sitesi üzerinde yapılan pek çok işlemi mobil cihazlarda gerçekleştirmenizi sağlıyor. Sık sık güncelleme alan uygulama, her yeni sürümünde çok daha hızlı ve etkili işlem yaparken çoklu profil desteği ile aynı anda birden fazla kişinin işlemi yapılabiliyor.

Hizmet Detaylarını Görüntüleyin

Uygulamanın gelişmiş özellikleri sayesinde aynı anda birden fazla profil oluşturarak, pek çok kişinin SGK işlemlerini görüntüleyebilir hızlı güncelleme özelliği sayesinde her girişinizde yeniden profil oluşturmak zorunda kalmayacaksınız. Uygulamaya girip hizmet detaylarına baktığınızda daha kolay kullanım için aylara bölünmüş bilgiler sizi karşılayacak.

Bugün özellikle sağlık provizyonu konusunda sıkıntılar yaşayan ve online ortamda bu bilgileri bulma konusunda yetersiz kalan kişiler için SGK Sorgulama uygulaması son derece işlevsel özelliklere sahiptir. Üstelik, oluşturacağınız dökümleri, çalışma takvimine göre sorgularken dilediğiniz an PDF Export özelliği sayesinde hizmet dökümlerinizi mail olarak gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

SGK Sorgulama ve Emeklilik Hesaplama İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.