Shadow Fight 2

Son Sürüm

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızda hem RPG hemde dövüş oyunu karışımı bu oyun bağımlılık yapıcı türden.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 8 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 256 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 804
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 İçin Dövüş Oyunu

4.2/5, Toplam: 5 kişi

Bağımsız yapımcılardan birisi olan Nekki GmbH tarafından Windows 8 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen Shadow Fight 2 ilk olarak Facebook üzerinde oynanan tarayıcı tabanlı bir oyun idi. Ama yakaladığı başarının ardından artık Windows 8 tablet ve bilgisayarların yanı sıra iOS, Android ve Windows Phone platformları için de yayınlanmakta. Genel görünüm itibariyle RPG ve dövüş ögelerini bir araya toplayan oyunda size sunulan seçenekler arasında farklı dövüş deneyimi yaşamanız hedefleniyor.

Oyunu Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınıza indirip oynamaya başladığınızda oyunda kullanabileceğiniz pek çok karakter ve ölümcül silah seçeneği olduğunu göreceksiniz. Üstelik daha önce görmediğiniz dövüş teknikleri ve benzersiz zırhları ile ilgi çeken Shadow Fight 2 kendi kategorisi içerisinde oldukça popüler bir oyun diyebiliriz.

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızda oynayacağınız bu oyunun bir de hikayesi var. Bir hata sonucu açılmış olan Gölgeler Kapısını şeytani yaratıkların Dünya’ya girişini önlemek adına kapatmamız gerekiyor. Bunu yaparken bize sunulan zırh ve silahlar yanında altı farklı Dünya seçeneği, gerçekçi dövüş animasyonları oyundan daha fazla keyif alınmasını sağlıyor. Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızdaki bu oyunda ilerledikçe karakterinizi kendi isteklerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Shadow Fight 2 Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Shadow Fight 2 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.