Shadow Fight 2

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde hem RPG hemde dövüş oyunu karışımı bu oyun bağımlılık yapıcı türden.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve Üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 101 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 175
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Dövüş Oyunu

1/5, Toplam: 1 kişi

Bağımsız yapımcılardan birisi olan Nekki GmbH tarafından geliştirilen Shadow Fight 2 ilk olarak Facebook üzerinde oynanan tarayıcı tabanlı bir oyun olarak sunulmasına karşın şuanda İOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlarda da oynanabiliyor. Genel görünüm itibariyle RPG ve dövüş öğelerini bir araya toplayan oyunda size sunulan seçenekler arasında farklı dövüş deneyimi yaşamanız hedefleniyor.

Gelişmiş Grafik ve Karakter Seçimleri

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda oyunda kullanabileceğiniz pek çok karakter ve ölümcül silah seçeneği olduğunu göreceksiniz. Üstelik daha önce görmediğiniz dövüş teknikleri ve benzersiz zırhları ile ilgi çeken Shadow Fight 2 kendi kategorisi içerisinde oldukça popüler bir oyun diyebiliriz.

Oyun hikayesine baktığımızda bir hata sonucu açılmış olan Gölgeler Kapısını şeytani yaratıkların Dünya’ya girişini önlemek adına kapatmamız gerekiyor. Bunu yaparken bize sunulan zırh ve silahlar yanında altı farklı Dünya seçeneği, gerçekçi dövüş animasyonları oyundan daha fazla keyif alınmasını sağlıyor. Üstelik aşama, aşama ilerledikçe karakterinizi kendi isteklerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Shadow Fight 2 Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Shadow Fight 2 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.