Shadow Fight 2

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızda hem RPG hemde dövüş oyunu karışımı bu oyun bağımlılık yapıcı türden.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone 8 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 80 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 152
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Gölge Dövüşü Oyunu

4/5, Toplam: 1 kişi

Bağımsız yapımcılardan birisi olan Nekki GmbH tarafından Windows Phone işletim sistemli mobil cihazlar için geliştirilen Shadow Fight 2 ilk olarak Facebook üzerinde oynanan tarayıcı tabanlı bir oyun idi. Ama yakaladığı başarının ardından artık Windows Phone platformunun yanı sıra iOS ve Android platformları için de yayınlanmakta. Genel görünüm itibariyle RPG ve dövüş ögelerini bir araya toplayan oyunda size sunulan seçenekler arasında farklı dövüş deneyimi yaşamanız hedefleniyor.

Oyunu Windows Phone cihazlarınıza indirip oynamaya başladığınızda oyunda kullanabileceğiniz pek çok karakter ve ölümcül silah seçeneği olduğunu göreceksiniz. Üstelik daha önce görmediğiniz dövüş teknikleri ve benzersiz zırhları ile ilgi çeken Shadow Fight 2 kendi kategorisi içerisinde oldukça popüler bir oyun diyebiliriz.

Windows Phone cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunun bir de hikayesi var. Bir hata sonucu açılmış olan Gölgeler Kapısını şeytani yaratıkların Dünya’ya girişini önlemek adına kapatmamız gerekiyor. Bunu yaparken bize sunulan zırh ve silahlar yanında altı farklı Dünya seçeneği, gerçekçi dövüş animasyonları oyundan daha fazla keyif alınmasını sağlıyor. Windows Phone cihazlarınızdaki bu oyunda ilerledikçe karakterinizi kendi isteklerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Shadow Fight 2 Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Shadow Fight 2 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.