Shadowmatic

Son Sürüm

Shadowmatic oyunu iOS için geliştirilen farklı türde bulmaca oyunlarından birisidir. Odadaki objeleri kullanarak duvarda anlamlı görüntüler oluşturmaya çalışın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 229 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 142
Sponsorlu Bağlantılar

Shadowmatic İndir

1/5, Toplam: 1 kişi

Matis tarafından geliştirilen ve iOS işletim sistemi kullanan aygıtlara sunulan Shadowmatic, bir bulmaca oyunu olmasına karşın diğer bulmaca oyunlarından daha farklı görünüm ve kurguya sahiptir. Özellikle mobil cihazında bulmaca oyunu oynamaktan hoşlanan kişilere güzel seçenekler sunan oyunda hoş ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Anlamlı Gölgeler Oluşturun

Oyuna girdiğinizde yeni başlayan biri açısından biraz karışık menülere ve hikayeye sahip olduğunu göreceksiniz. Ancak her ne kadar karışık olsa da son derece kısa sürede alışacağınızdan eminiz. İlk olarak oyunda objelerden faydalanarak duvarda anlamlı gölgeler oluşturmanız gerekiyor. Duvarda oluşturduğunuz gölgeleri, döndürüp hareket ettirebilir ve farklı görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz.

Toplamda 70’in üzerinde bölüm içeren ve her bölümünde farklı tasarımlara sahip olan bu oyunun oldukça dolu ve eğlenceli olduğunu söylemeliyim. Genellikle benzeri bulmaca oyunlarında yer alan ipucu sistemi, Shadowmatic’te de göz ardı edilmemiş ve oyuncunun yardım alabilmesi için sunulmuş. Ancak ipucu sistemini sık kullanmanın şansınızı azalttığını unutmayın. Sizde bulmaca oyunlarından hoşlanıyorsanız mutlaka Shadowmatic’e göz atmalısınız diye düşünüyoruz.

Shadowmatic Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Shadowmatic İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.