Silinen Dosyaları Geri Getirme Programları

Bilgisayarınızdan yanlışlıkla yada başka nedenlerden dolayı silinen dosyalarınızı kurtarmak ve tekrar geri getirmek için kullanabileceğiniz en iyi programlar bunlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Verileri Kurtarma

Bilgisayarınızda kazayla sildiğiniz verileri vakit kaybetmeden kurtarabilirsiniz. Bugün bilişim alanında hizmet veren kurumlar tarafından sunulan bu çalışma bireysel kullanıcıların bazı programlar aracılığıyla verilerini geri getirmesini sağlamaktadır. Sizin için önemli olan bir dosyayı yardımcı programlar aracılığıyla kurtarabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?

Sizlere önereceğimiz ilk program olan Recuva, yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Recuva ile çöp kutusunda yer alan resimler, silinen dosyalar, hafıza kartları ve mp3 playerlarda veri kurtarma işlemi yapılabilmektedir.

Recuva
Silinen Dosyaları Geri Getirme (Kurtarma) Programı

silinen dosyaları geri getirme programları

Son programımız olan DiskDigger ise bilgisayarın desteklediği tüm medya ortamlarında ki verilerin kurtarılmasını sağlıyor. DiskDigger ile USB diskler, hafıza kartları ve sabit disklerde yer alan silinmiş verileri geri getirebilirsiniz.

DiskDigger
Silinen Dosyaları Geri Getirme (Kurtarma) Programı

DiskDigger-1

PC Inspector File Recovery, FAT12, FAT16, FAT32 ve NTFS dosya sistemlerini destekleyen tamamen ücretsiz olarak sunulan bir programdır. Program sabit diski tarayarak tüm bölümleri algılıyor ve eski verileri kurtarmaya başlıyor.

Bir diğer programımız Power Data Recovery Free Edition, kısıtlı özelliklerle ücretsiz olarak sunulsa da en geniş çaplı hizmeti ücretli sürümlerinde sunmaktadır. Power Data ile silinmiş dosyalarla birlikte bozulmuş disk bölümlerini, silinmiş disk bölümlerini, CD ve DVD gibi optik medya ortamlarından veri kurtarabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programları” İçin Bir Cevap

Silinen Dosyaları Geri Getirme Programları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.