Simpler Contacts Pro

Son Sürüm

Simpler Contacts Pro uygulaması karman çorman olan adres defterinizi düzenler, aynı kişiler birleştirir, rehberinizi yedekler ve çok daha fazlasını sunar.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve Üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 19.9 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 315
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone Rehber Düzenleme Birleştirme Uygulaması

Akıllı telefonlar, günlük yaşantımızda pek çok açıdan kolaylık sağlıyor olsa da kontrolü kaybettiğinizde bu kolaylık, karmaşa halini alıyor. Telefonun kullanımı ve kişi listesinin kabarmasıyla birlikte hem rehber hem de aygıt açısından bazı problemler çıkabiliyor.

Bu sorunu gidermek amacıyla Yoni Tserruya tarafından geliştirilen Simpler Contacts Pro, kişi listenizi daha rahat kontrol etmenizi sağlayan gelişmiş bir uygulamadır. Daha önce ücretsiz olarak sunulan fakat isim değişikliğinden sonra ücretli hale gelen uygulama çoklu dil desteğine sahiptir.

Kişi Eşleme ve Birleştirme

Tamamen kullanıcı odaklı hizmet sunan, basit ve anlaşılabilir arayüze sahip olan Simpler Contacts Pro, aygıtınızdan daha fazla verim almanıza imkan tanıyor. Uygulama ile kişi listenizde bulunan ve birden fazla kaydedilmiş olan kişileri eşleştirebilir ya da tek tıklama ile silebilirsiniz.

Yine uygulama ile birlikte sunulan toplu mesaj ve e-posta gönderme özelliği sayesinde iletilerinizi tek, tek göndermek yerine tek seferde birden fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın tüm bu işlemleri birkaç saniye içerisinde yaptığını hatırlatmakta fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Simpler Contacts Pro İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.