Sims 3 Supernatural FREE Trial – Symbian

Sims 3 Supernatural FREE Trial oyunu Symbian işletim sistemli cihazlar için geliştirilen bir The Sims 3 ek paketidir. Kurtadam, vampir, cadı, peri gibi karanlık güçlere sahip yaratıklarla dolu bir dünya.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Symbian
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.18 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 250
Sponsorlu Bağlantılar

Nokia İçin The Sims 3 Karanlık Dünya Ek Paketi

Bu içerik sınırlı bir süre için kullanıcılarına ücretsiz erişim sunan bir zaman tabanlı ücretsiz deneme sürümüdür. Sims 3 Supernatural oyunu ile büyü, fesat ve kargaşa dolu bir yaşamı kucaklayacaksınız. Tehdit eden bir kurt adam, ilginç bir vampir yada karanlığın diğer yaratıklarından birisi olmak. Dönüşüm tamamlandıktan sonra, romantizm ve gizem aramanızda Dark Forest gibi ürkütücü yerellerde dolaşacaksınız.

The Sims 3: Supernatural oyunu The Sims 3 oyunu için bir ek paket olan bu oyunda büyücü, peri, kurtadam, vampir gibi karanlık güçleri olan yaratıkları oynayacaksınız. Yani onlar gibi yaşayacaksınız. Yaşasığınız kasabada dolunay olduğu günlerde birçok gizemi keşfedeceksiniz. Yada büyü ve iksir yapmak için dışarıda malzeme toplayacaksınız. Oyunda bütün bunların yanı sıra dacıların kullandıkları uçan süpürge, herşeyi gösteren büyülü ayna, çingenelerin kullancıkları karavan gibi özel eşyalarda mevcut.

“Sims 3 Supernatural” Ekran Görüntüleri

“Sims 3 Supernatural” Fragman

“Sims 3 Supernatural” Oynanış Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Sims 3 Supernatural FREE Trial – Symbian İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.