SketchBook Express

Tüm yaratıcı profesyoneller için doğal-kullanımlı araç ile taslak çizin, açıklamalar ekleyin ve dijital fikirlerinizi iletişime geçirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8.1/8
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 8.6 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 248
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Ücretsiz Tasarım ve Çizim Yapma Programı

Autodesk SketchBook Express programı Windows ve Mac için eğlenceli ve sezgisel bir çizim programıdır. Sketchbook Express ile Sketchbook Pro deneyiminin tadına bakın. ve bilgisayarınıza düzleştirilmiş görüntüleri oluşturmak ve kaydetmek için fırçalar ve profesyonel sınıf araçlarını kullanın. Bir bilek hareketiyle araçlara ve komutlara ultra hızlı erişim için hareket tabanlı işaretleme menüleri bulunmakta.

Doğal çizim deneyimi için bir kalem ve tablet tabanlı etkileşim için optimize edildi. Klavyenin space tuşu hızla tuval gezinmek için bir ‘disk’ çağırır. Fırçalar keskinleştirme dahil bulanıklık, taşkın dolgu araçları, silgiler, boya tabancası dahil bilinen önceden ayarlanmış araçlar program içinde mevcut.

Ayrıca hızlı bir şekilde daireler, düz çizgiler, kareler ve dikdörtgenler oluşturmak için hazır modlar bulunmakta. Çizimleri oluşturabileceğiniz 6 katmana sahip. Sürükle -bırak yada bir katman içine resimleri içe aktar. Bütün bunların yanı sıra “Hızlı Kırpma Aracı”na da sahip bir program.

“SketchBook Express” Ekran Görüntüleri

SketchBook Express-w1 SketchBook Express-w2 SketchBook Express-w3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

SketchBook Express İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.