Sky Gamblers: Storm Raiders

Son Sürüm

Sky Gamblers: Storm Raiders oyunu Android akıllı cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi uçak savaşı ve simülasyonu oyunlarından bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 692 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 96
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Uçak Savaş Oyunu

Android için geliştirilmiş, savaş türünde oyunlardan birisi olan Sky Gamblers Storm Raiders’ta size sunulan uçakları kullanarak gökyüzünün hakimi olabilirsiniz. Atypical Games geliştirilen, Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen bu oyun kurgu olarak İkinci Dünya Savaşı sırasında yaşanan olayları ele alıyor.

Üst Düzey Savaş Simülasyonu

Genellikle Sky Gamblers Storm Raiders türünde oyunlarda grafik açısından çok tatmin edici sonuçlar sunulamasa da bu oyunun oldukça iyi grafiklere sahip olduğunu söylemeliyiz. Özellikle ikinci dünya savaşı sırasında kullanılan pek çok uçağı içermesi ve tarihi – mistik bir izlenim yaratması ilgi çekiyor. Oyuna ilk olarak size sunulan bir filodan seçtiğiniz uçak ile başlarken savaş alanlarında düşmanlarınızı avlıyorsunuz.

Oyunun diğer dikkat çekici yanı ise Arcade türünde oyunlardan farklı olarak kolay kullanıma sahip olmamasıdır. Çoğunlukla bu tür oyunlarda birkaç farklı tuş kombinasyonu kullanılırken Sky Gamblers Storm Raiders’ta çok daha geniş kullanım seçenekleri bulunuyor. Ücretli bir oyun olmasına karşın ödeyeceğiniz ücretten pişmanlık duymayacağınıza eminiz.

Sky Gamblers: Storm Raiders Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Sky Gamblers: Storm Raiders İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.