Sky Gamblers: Storm Raiders

Son Sürüm

Sky Gamblers: Storm Raiders oyunu iPhone ve iPad üzerinde oynayabileceğiniz 2.Dünya Savaşı konulu harika bir savaş oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 579 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 50
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Uçak Savaşı Oyunu

İkinci Dünya Savaşını konu alan bir oyun olan Sky Gamblers: Storm Raiders, savaş atmosferi içerisinde size sunulan seçenekler arasından dilediğiniz uçağı seçerek savaşa katılmanızı sağlıyor. Oldukça başarılı bir simülasyon oyunu olması yanında benzeri oyunlarda yaşanan kontrol problemleri Sky Gamblers: Storm Raiders’da oyuncuyu rahatsız etmiyor.

Gerçekçi Grafikler, Detaylı Modellemeler

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad kullanıcılarının oynayabileceği bu oyunda klasik uçak savaşları dışında 2. Dünya Savaşı atmosferini sonuna kadar hissedeceksiniz. Yine aynı döneme ait uçakları kullandığınız oyunda bir uçak savaşında beklenen tüm seçenekler oyunculara sunuluyor. Dilerseniz, uçağınız ile düşman bölgelerini vurabilir dilerseniz düşmanlarınıza karşı it dalaşı yapabilirsiniz.

Oyunda grafikler dışında zorluk seviyesinin yüksek tutulması oyuncuların daha fazla keyif almasını sağlıyor. Örneğin bombalamanız gereken düşman bölgelerine yaklaştığınızda sizi yalnızca yer kuvvetleri değil aynı zamanda havada bulunan diğer düşman kuvvetleri de rahatsız ediyor. Bu açıdan bakıldığında uçak simülasyonlarından hoşlanan kişilerin mutlaka Sky Gamblers: Storm Raiders oyununa göz atmasını tavsiye ediyoruz.

Sky Gamblers: Storm Raiders Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Sky Gamblers: Storm Raiders İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.