Skype Görüntülü Grup Araması Nasıl Yapılır? (Video ve Resimli Anlatım)

Skype üzerinde 25 kişiye kadar görüntülü grup araması yapabiliyorsunuz. Skype görüntülü grup arama özelliğini kullanarak özellikle iş toplantılarınızı Skype üzerinden yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Görüntülü Grup Araması

Popüler anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma yazılımı olan Skype, yalnızca bire bir değil grup görüşmelerini görüntülü olarak yapmanızı sağlamaktadır. Özellikle iş ve benzeri amaçlar ile grup toplantıları yapmanız gerektiğinde ya da tüm arkadaşlarınızı bir araya toplamak istediğinizde Skype’nin Görüntülü Grup Aramasını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Grup çağrıları ya da görüntülü görüşme ile aileniz ya da sevdiğiniz diğer kişilere aynı anda ulaşabilir, önemli haberleri ya da değişiklikleri anlık olarak paylaşabilirsiniz. Görüntülü grup araması için toplamda 25 kişi ekleyebilir, Skype kullanıcılarına ücretsiz Skype kullanıcısı olmayan kişilere ise kontör ya da abonelik karşılığında çağrı gönderebilirsiniz.

Görüntülü Grup Araması Nasıl Yapılır?

Skype, görüntülü grup görüşmelerinde en fazla on kişinin bir arada olmasını ya da adil kullanım politikası gereği en fazla beş kişinin katılmasını tavsiye etmektedir. Görüntülü grup görüşmesi yapmak için Skype hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan kişilerden birini seçin ve kişi penceresinde resimde de görebileceğiniz gibi + işaretine tıklayın.

skype görüntülü görüşme

Açılan ekranda kişi ekle butonuna tıklayarak yine görselde takip edebileceğiniz gibi diğer kişileri görüntülü görüşmeye davet edebilirsiniz.

skype görüntülü konuşma

Aşağıda videolu anlatıma göz atarak, Görüntülü Grup Görüşme – Arama özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Skype Görüntülü Grup Araması Videosu

Skype İndir

Skype
Ücretsiz Anlık Mesajlaşma ve Sesli-Görüntülü Konuşma Programı
Skype
Windows 10 İçin Anlık Mesajlaşma, Sesli ve Görüntülü Sohbet Uygulaması
Skype - Mac
Mac İçin Skype Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Skype Görüntülü Grup Araması Nasıl Yapılır? (Video ve Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.