Skype Hesabı Nasıl Açılır? Skype Kaydolma ve Oturum Açma

En popüler sesli ve görüntülü görüşme uygulamalarından birisi olan Skype’ı kullanmaya karar verdiyseniz, ilk yapmanız gereken kendinize bir Skype hesabı açmak ve Skype hesabınız ile Skype üzerinde oturum açmak.

Sponsorlu Bağlantılar

Skype Hesabı Hesabı Alın!

Popüler anlık mesajlaşma yazılımı olan Skype, hem sesli hem de görüntülü görüşme imkanını ücretsiz olarak sunuyor. Skype ile diğer Skype kullanıcılarına ücretsiz olarak ulaşabilir, sesli ya da görüntülü görüşme yanında dosya gönderimi yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ancak tüm bu hizmetlerden yalnızca Skype üyelerinin ya da Microsoft hesabı bulunan kişilerin yararlandığını hatırlatalım. Aşağıda yeni bir Skype hesabı oluşturma hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Skype Hesabı İçin Kayıt ve Oturum Açma

Ücretsiz olarak Skype hizmetlerinden faydalanmak için öncelikle kayıt olmalısınız. İlgili kayıt formuna ulaşmak için tıklayın.

Giriş yaptığınız ekranda ad, soyad, e-posta adresi ve şifre gibi sizden istenen bilgileri doldurun. Karşınıza çıkan ekranda doğru bilgiler vermeniz ve istenen tüm bilgileri sunmanız durumunda arkadaşlarınız tarafından daha kolay ulaşılabileceğinizi unutmayın. Ayrıca * ile işaretli olan tüm alanların zorunlu olarak doldurulması gerektiğini bilmelisiniz.

skype-hesap

İkinci adımda bir Skype adı seçmeniz ve bu Skype adını, sizi arayan kişilerin daha kolay ulaşması için kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz. 6 – 32 karakter arası seçeceğiniz kullanıcı adını yalnızca bir kez belirleyebileceğinizi unutmayın.

Skype üzerinde bilgilendirme – reklam gibi mailleri almak istiyorsanız ilgili kutucukları doldurun ve Kabul Ediyorum – Devam Et butonuna basarak kayıt işlemini tamamlayın. Bu işlem sonucunda bilgisayarınıza indirdiğiniz Skype hesabında kolaylıkla oturum açabilirsiniz.

Skype Oturum Açma

Skype uygulamasını cihazlarınıza indirmeyi unutmayın.

Skype İndirme Linkleri

Skype - iPhone, iPad, iPod
iOS İçin Mesajlaşma ve Sesli/Görüntülü Arama Uygulaması
Skype - free IM & video calls - Android
Android İçin Sesli ve Görüntülü Arama Uygulaması
Skype (Preview) - BlackBerry
BlackBerry İçin Sesli ve Görüntülü Arama Mesajlaşma Uygulaması
Skype - Windows Phone
Windows Phone için Görüntülü Konuşma ve Sohbet Uygulaması
Skype - Symbian
Nokia İçin Görüntülü Konuşma ve Sohbet Uygulaması
Skype
Ücretsiz Anlık Mesajlaşma ve Sesli-Görüntülü Konuşma Programı
Skype
Windows 10 İçin Anlık Mesajlaşma, Sesli ve Görüntülü Sohbet Uygulaması
Skype - Mac
Mac İçin Skype Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Skype Hesabı Nasıl Açılır? Skype Kaydolma ve Oturum Açma” İçin 5 Cevap

    1. Selam, dediğiniz şexsler eğer hotmail.com yada outlook.com adresinize kaydeliyipsense özü gelecek ama bele birşey yoksa o zaman birbir kaydeliyecen.

Skype Hesabı Nasıl Açılır? Skype Kaydolma ve Oturum Açma İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.