Skype Lite

Son Sürüm

Android cihazlarınızda kullandığınız Skype uygulamasının daha az şarj ve internet kullanmasını istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 104
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Az Tüketimli Skype Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Skype Lite uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş resmi hafifletilmiş Skype uygulamasıdır. Yani bildiğiniz Skype uygulamasının aynısı ve Skype tarafından geliştirildi. Daha önce Facebook’un lite uygulamasını duymuştuk. Facebook Lite uygulaması da Facebook tarafından geliştirilen bir uygulama ve Facebook Lite uygulamasının amacı hem batarya hemde mobil veri tüketimini azaltmak. İşte bu uygulamada aynı amaç için geliştirildi.

Bu uygulama sayesinde daha az şarj kullanımı olacak hemde mobil internet kotanızı daha az tüketecek. Yani hem batarya hemde kota dostu bir uygulama. Eğer bu uygulamayı kullanırsanız uygulamanın tükettiği mobil veri miktarını görebiliyorsunuz.

Skype - free IM & video calls - Android
Android İçin Sesli ve Görüntülü Arama Uygulaması

Diğer yandan normal Skype uygulamasının özelliklerini yine kullanmaya devam edeceksiniz. Yani normal Skype uygulamasında yaptığınız herşeyi bu kez daha az internet harcayarak yapacak. Eğer şarj ve kota sorunu yaşıyorsanız ve bir Skype kullanıcısı iseniz bu uygulamayı mutlaka yükleyin.

NOT: ŞUAN İÇİN TÜRKİYE’DE KULLANIMA AÇILMADI AMA EN KISA ZAMANDA ÜLKEMİZDE DE KULLANIMA AÇILACAKTIR. EĞER UYGULAMAYI YÜKLEYEMİYORSANIZ YA ANDROİD SÜRÜMÜZ DÜŞÜK YADA HENÜZ TÜRKİYE’DE KULLANIMA AÇILMADI DEMEKTİR.

 Skype Lite Video

Sponsorlu Bağlantılar

Skype Lite Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Skype Lite İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.