Skype Portable

7.0.0.102

Sesli ve görüntülü arama uygulaması olan Skype’un tanışabilir sürümü olan Skype Portable’ı indirin ve gittiğiniz her yere Skype’ı yanınızda götürün.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows(Tüm)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 645 KB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 119
Sponsorlu Bağlantılar

Taşınabilir Skype Programı

Microsoft tarafından satın alındıktan sonra hızla yükselişe geçen ve Live Messenger kullanıcılarının da dahil edilmesiyle geniş bir alana yayılan Skype, bilgisayar üzerine kurulu olan sürümünden sonra her yerde kullanabileceğiniz ve bir Flash Belek içinde dahi taşıyabileceğiniz Portable sürümüyle kullanılmaya başlandı. Skype Portable ile Skype görüşmelerinizi ve görüntülü sohbetlerinizi istediğiniz her yerden devam ettirebilirsiniz.

Skype Her Yerde

Skype Portable, masaüstü sürümünde olduğu gibi sahip olduğu VOIP özelliği sayesinde sesli ve görüntülü görüşmeler yapmanızı sağlıyor. Tamamen ücretsiz olarak kısmi kısıtlamalar ile sunulan bu özellik, ücretli olan pek çok VOIP hizmetine oranla çok daha sağlıklı sonuçlar sunabiliyor.

Skype Portable, masaüstü sürümünün aksine, doğrudan görüntülü görüşme ve konferansları hedef aldığı için çok daha farklı ve gelişmiş arayüze sahiptir. Beta sürümünde ses ve görüntü kalitesinin oldukça iyi olduğu programın, bugün kullanıma sunulan sürümünde ise bu özellikler kusursuz hale gelmiş gibi görünüyor. Sizde yalnızca görüntülü görüşme ve konferans özelliklerini daha gelişmiş bir biçimde kullanmak istiyorsanız Skype Portable sürümünü kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Skype Portable İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.