Skype Qik

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerden anlık olarak mesajlaşın ve istediğiniz videoları paylaşın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 31.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 34
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Video Paylaşma ve Mesajlaşma Uygulaması

  • Rehberden hızlı grup oluşturma ve ekleme/çıkarma

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tablet için Microsoft yeni bir uygulama daha geliştirildi. son zamanlarda resim ve video paylaşmanın ne kadar poüler olduğunu düşünürsek bu uygulamanın başarılı olacağı söylenebilir. iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tablette anlık olarak mesajlaşılıp ve video paylaşabileceğiniz bu uygulamanın ismi Skype Qik.

Skype Qik uygulamasının görevi iOS cihazınızdan anlık olarak mesajlaşma ve kısa videolar paylaşma. Ayrıca görüntülü görüşmeler de yapabilirsiniz. Bu uygulama ile iOS cihazınızdan paylaştığınız videolar 2 hafta boyunca depolanmakta. Bu uygulama ile o anda hoşunuza giden bir anı video olarak kaydedip ardından hemen paylaşabilirsiniz. Telefon rehberinizdeki kişilerden kolaylıkla gruplar oluşturabilir ve bu gruplardaki kişilerin hepsine aynı anda video gönderebilirsiniz.

Eğer iPhone, iPad veya iPod touch cihazınızdan sohbet ederken paylaştığınız videoların boyutlarının ve mesajların fazla olduğunu düşünüyorsanız anında geçmişi silebilirsiniz. Siz geçmişi sildiğiniz an diğer kişilerin cihazlarından da sildiğiniz herşey silinecektir. Mesajlarınızın uygulamada depolama ömrü 2 haftadır. 2 hafta sonra bütün mesajlar ve videolar otomatik olarak uygulama tarafından siliniyor. iOS cihazınızda internetiniz açık olduğu sürece Skype Qik kullanabilirsiniz.

Skype Qik Video

Sponsorlu Bağlantılar
iOS cihazlarınızdan kısa videolar kaydedip anında paylaşmak konusunda başarılı.

Benzer Program ve Uygulamalar

Skype Qik İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.