Skype Qik

Son Sürüm

Windows Phone cihazınızdan anlık olarak mesajlaşıp istediğiniz videoları paylaşabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 17 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 26
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Video Paylaşma ve Mesajlaşma Uygulaması

  • Rehberden hızlı grup oluşturma ve ekleme/çıkarma

Windows Phone cihazlarınız için Microsoft tarafından yeni bir uygulama daha geliştirildi. Bu zamanlarda video ve fotoğraf paylaşmanın popüler olduğunu düşünürsek başarılı olacağı söylenilebilir. Windows Phone cihazlarda anlık olarak mesajlaşılıp ve video paylaşabileceğiniz bu uygulamanın ismi Skype Qik.

Skype Qik uygulaması sayesinde Windows Phone cihazınızdan anlık olarak mesajlaşabilir ve kısa videolar paylaşabilirsiniz. Ayrıca görüntülü görüşmeler de yapabilirsiniz. Bu uygulama ile Windows Phone cihazınızdan paylaştığınız videolar 2 hafta boyunca depolanmakta. Bu uygulama ile o anda hoşunuza giden bir anı video olarak kaydedip ardından hemen paylaşabilirsiniz. Telefon rehberinizdeki kişilerden kolaylıkla gruplar oluşturabilir ve bu gruplardaki kişilerin hepsine Windows Phone cihazınızdan aynı anda video gönderebilirsiniz.

Eğer Windows Phone cihazınızdan uygulamada paylaştığınız videoların boyutlarının ve mesajların fazla olduğunu düşünüyorsanız anında geçmişi silebilirsiniz. Siz geçmişi sildiğiniz an diğer kişilerin cihazlarından da sildiğiniz herşey silinecektir. Mesajlarınızın uygulamada depolama ömrü 2 haftadır. 2 hafta sonra bütün mesajlar ve videolar otomatik olarak uygulama tarafından siliniyor. Windows Phone cihazınızda internetiniz açık olduğu sürece Skype Qik kullanabilirsiniz.

Skype Qik Video

Sponsorlu Bağlantılar
Windows Phone cihazlardan kısa videolar kaydedip anında paylaşmak konusunda başarılı.

Benzer Program ve Uygulamalar

Skype Qik İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.