Skyscanner – Tüm Uçuşlar – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 12,9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 37
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Uçak Bileti Uygulaması

Skyscanner – Tüm Uçuşlar uygulaması, dünyanın her yerine uçan 1000’deb fazla havayolunun bütün uçuşlarını bünyesinde barındıran bir uçak bileti bulma uygulamasıdır. Yani dünyanın neresine isterseniz oraya uçak bileti bulabilir ve eğer isterseniz havayolları arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 30 fazla dilde geliştirilmiş bu uygulamanın 20 milyon kullanıcısı bulunmaktadır.

Hızlı bir şekilde uçak bileti bulabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.  Hareket halindeyken dahi en uygun uçak bileti arayabilirsiniz. Eğer istediğiniz uçak biletini bulduysanız bu biletinizi ister havayolunun kendisinden istersenizo havayoluna ait acenteden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Uygulamayı kullanan kullanıcılarında olumlu yorum yaptığı bu uygulama ile her havayolunun ayrı ayrı sitesine girmeden tek bir adresten yani bu uygulamadan uygun uçak bileti bulabilirsiniz.

Uygulamada uçak bileti ararken sıralamayı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Havayoluna göre, kalkış veya iniş saatine göre veya fiyatına göre. Eğer gideceğiniz tarih belli değil ama hangi ay olduğu belli ise o ay için bütün fiyatlarını karşınıza sıralar. Dünya çapında 7 para birimi ve birden fazla pencere özelliği ile arama yapabilirsiniz. Ayrıca uçağa bineceğiniz yere yakın bir havayolu varsa bu havayoluna göre kıyaslama yapar ve size yapabileceğiniz tasarrufu söyler.

“Skyscanner – Tüm Uçuşlar” Uygulama Videosu

“Skyscanner – Tüm Uçuşlar” Ekran Görüntüleri

Skyscanner - Tüm Uçuşlar-i1 Skyscanner - Tüm Uçuşlar-i2 Skyscanner - Tüm Uçuşlar-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Skyscanner – Tüm Uçuşlar – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.