SLINGSHOT BRAVES

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde 3 boyutlu fantazi bir rol yapma (RPG) oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 78.3 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 34
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin RPG Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş SLINGSHOT BRAVES oyunu ücretsiz bir RPG yani rol yapma oyunudur. Arkadaşlarınızla beraber fantezi bir RPG oyunu oynamaya başlayın ve birçok maceraya atılın. Tutku ve cesaretiniz iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde parmaklarınızın ucunda.

İnanılmaz heyecan dolu bu oyunda karakterlerinizi geri çekin ve onları uçurun. iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda rakibinizin amacı sizin karakterinizi geri çekmek ve yakmak ama siz onların hareketlerini tahmin edin ve güçlü bir darbe indirin. 3 boyutlu rol yapma oyunu olan bu oyun ücretsiz olup görevlerinizi tekli modda yapıyorsunuz.

Seviye atlamak için bu görevleri yerine getirmelisiniz. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde savaş moduna geçmeniz durumunda olaylar biraz farklılaşıyor. Savaş modunda sizin grupta bulunan üyeyi karşı tarafa fırlatmalısınız. Bu fırlatma işini yaparken açınızı ve şiddetinizi iyi ayarlayın. Çünkü fırlatırken düşmanınıza zarar verme imkanınız var ve mümkün olduğunca düşmanlara fazla hasar verin. iOS cihazlarınızdaki bu oyunda aynı şeyi düşmanlarınızın da yapacağınız unutmayın ve önlemlerinizi alın.

SLINGSHOT BRAVES Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

SLINGSHOT BRAVES İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.