SmartCam

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8.1/8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 450 KB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 272
Sponsorlu Bağlantılar

Android Cihazları Webcam Olarak Kullanma Programı

Akıllı telefon ve tabletler çıktıktan sonra birçok işimiz kolaylaştı. Bunlardan birisi de görüntülü sohbet ederken kullandığımız web kamerası ihtiyacını ortadan kaldırması. Bildiğiniz gibi yakın zamanda kadar bilgisayarımızdan görüntülü sohbet etmek için bir webcam’e yani bir web kameraya ihtiyacımız var. Ayrıca bu kameranında birçok ayarı vardı. Görüntüyü ayarlamak, sesi ayarlamak gibi. Ama artık bu zahmetlerin hepsinden kurtuluyorsunuz.

Bu zamana kadar Android cihazları webcam yapmak için bazı programlar çıktı ama eksikleri de bulunmakta idi. Ama SmartCam programı şimdilik bunların en iyisi. Kullanması kolay olan bu program aynı zamanda ücretsiz bir program. Android cihazınızı webcam olarak kullanabilmeniz için 2 seçeneğiniz var.

Birisi internet üzerinden bağlantı. Yani bilgisayarınızın bağlı olduğu internet ağından Android akıllı telefon ve tabletiniz ile internete bağlanmak.

Diğeri ise Bluetooth bağlantısı kullanmak. Tabi bunun için bilgisayarınızda bir Bluetooth cihazının olması gerekiyor.

Not

Android akıllı telefon ve tabletinizi web kamera olarak kullanabilmeniz için Android cihazınızda SmartCam webcam uygulamasının kurulu olması gerekiyor.

Android için SmartCam webcam uygulaması indirmek için TIKLAYIN.

“SmartCam” Ekran Görüntüleri

SmartCam-1 SmartCam-2 SmartCam-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

SmartCam İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.