SnagIt

13.1.3 (build 7993)

Ekran Görüntüsü ve ekran videosu çekebileceğiniz gelişmiş ve basit bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 101.3 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 166
Sponsorlu Bağlantılar

Ekran Videosu Çekme ve Ekran Görüntüsü Alma Programı

SnagIt program bir ekran yakalama programıdır. İlgi çekici görüntüler ve videolar oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip program herhangi bir görüntüyü efektlerle zenginleştirip bilgisayarınızın ekranında hızlı bir video oluşturmaktadır. Bu program ile sadece ekran görüntüsü alma değil aktif pencereler, kaydırma pencereleri, pencerelerdeki metin, web sayfalar, DirectX kaynakları, DOS ekranları, dijital kamera görüntüleri gibi birden çok kaynağı yakalamak için kullanabilirsiniz.

Eğer isterseniz almış olduğunuz ekran görüntülerine kenar efektleri, filigranlar, çözünürlük, renk derinliği gibi farklı efektler ekleyebilirsiniz. Programın bir diğer özelliği resimlere işaretler ekleyebilmeniz. Yani oklar, logolar, çağrı mesajları, metin kutuları, lastik pullar, altyazılar, yapışkan notlar veya çerçeveler gibi standart ya da özel açıklama şekilleri gibi işaretler ekleme imkanınız var. Ayrıca bütün fotoğraf ve multimedya dosyalarınızı bulma, görüntüleme ve yönetme imkanınız da var. Önceden yerleştirilmiş nesneleri düzenlemek, gömülü bağlantıları yakalamak ve herhangi bir görüntü yakalama işlevine etkileşim eklemek son derece kolaydır.

Ekran görüntülerini ister JPEG ya da PNG formatında isterseniz PDF formatında kaydedebilirsiniz. Çok sayıda görüntü biçimi arasında geçiş yapabilirsiniz. Microsoft Word, PowerPoint, Excel, Internet Explorer için eklentilere de sahip. Bütün bu eklentiler tek bir fare tıklamasıyla yakalanan içeriği diğer uygulamalara doğrudan göndermenizi sağlamaktadır.

Sonuç olarak bu program yeni başlayanlar ya da amatör kullanıcılar için basit bir program ama resimleri toplu işleme, çok formatlı çıktılar yapma ya da düzensiz ekran bölgelerini kapma işlemleri için son derece güçlü bir program. Benim en çok hoşuma giden özelliği ekranın video kaydını yaparken video kaydı yapılmasını istediğiniz ekranı seçiyorsunuz ve sadece o alanda yaptığınız işlemlerin videosu kaydediliyor.

SnagIt Nasıl Kullanılır Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

SnagIt İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.