SnagIt

4.1.4

Mac OS bilgisayarınızda ekran görüntüsü ve ekran videosu çekebileceğiniz gelişmiş ve basit bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Mac OS X 10.10 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 91.1 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 53
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Ekran Videosu Çekme ve Ekran Görüntüsü Alma Programı

Mac OS işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilen SnagIt program bir ekran yakalama programıdır. İlgi çekici görüntüler ve videolar oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip program herhangi bir görüntüyü efektlerle zenginleştirip Mac OS bilgisayarınızın ekranında hızlı bir video oluşturmaktadır. Bu program ile sadece ekran görüntüsü alma değil aktif pencereler, kaydırma pencereleri, pencerelerdeki metin, web sayfalar, DirectX kaynakları, DOS ekranları, dijital kamera görüntüleri gibi birden çok kaynağı yakalamak için kullanabilirsiniz.

Eğer isterseniz Mac OS bilgisayarınızda almış olduğunuz ekran görüntülerine kenar efektleri, filigranlar, çözünürlük, renk derinliği gibi farklı efektler ekleyebilirsiniz. Programın bir diğer özelliği resimlere işaretler ekleyebilmeniz. Yani ekran görüntüsüne oklar, logolar, çağrı mesajları, metin kutuları, lastik pullar, altyazılar, yapışkan notlar veya çerçeveler gibi standart ya da özel açıklama şekilleri gibi işaretler ekleme imkanınız var.

Ayrıca Mac OS bilgisayarınızdaki bütün fotoğraf ve multimedya dosyalarınızı bulma, görüntüleme ve yönetme özelliklerine de sahip. Önceden yerleştirilmiş nesneleri düzenlemek, gömülü bağlantıları yakalamak ve herhangi bir görüntü yakalama işlevine etkileşim eklemek son derece kolaydır.

Mac OS bilgisayarınızda aldığınız ekran görüntülerini ister JPEG ya da PNG formatında isterseniz PDF formatında kaydedebilirsiniz. Çok sayıda görüntü biçimi arasında geçiş yapabilirsiniz. Microsoft Word, PowerPoint, Excel, Internet Explorer için eklentilere de sahip olan bu program bütün bu eklentiler tek bir fare tıklamasıyla yakalanan içeriği diğer uygulamalara doğrudan göndermenizi sağlamaktadır.

Sonuç olarak Mac OS bilgisayarlarınızda kullanacağınız bu program yeni başlayanlar ya da amatör kullanıcılar için basit bir program ama resimleri toplu işleme, çok formatlı çıktılar yapma ya da düzensiz ekran bölgelerini kapma işlemleri için son derece güçlü bir program. Benim en çok hoşuma giden özelliği Mac OS bilgisayarınızın ekranında video kaydını yaparken video kaydı yapılmasını istediğiniz ekranı seçiyorsunuz ve sadece o alanda yaptığınız işlemlerin videosu kaydediliyor.

SnagIt Nasıl Kullanılır Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

SnagIt İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.