Snake Simulator

Son Sürüm

Snake Simulator oyunu ile vahşi doğada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Aç olan bir yılanı kontrol ettiğiniz oyunda karşınıza çıkan hayvanları öldürmeye çalışıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi 2.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 32 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 176
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Yılan Simülasyon Oyunu

Son dönemde mobil cihaz kullanıcıları için geliştirilen oyunlarda özellikle simülasyon oyunlarının hızla arttığını görüyoruz. Genellikle grafik ve kontrole dayalı olan bu oyunlar, oynandığı aygıta bağlı olarak yüksek performanslar sunabiliyor. Bu oyunlardan birisi olan Snake Simulator, doğanın acımasız simgelerinden birisi olan yılanları kontrol ettiğiniz gelişmiş bir oyundur.

En Büyük Tehdit Onlar Değil

Gluten Free Games tarafından geliştirilen ve Android tablet – akıllı telefon kullanıcılarına ücretli olarak sunulan bu oyun, oldukça cüzi bir miktara satın alınabiliyor. Son derece gelişmiş grafikleri, kurgusu ve oyun motoru ile dikkat çeken Snake Simulator, insan – hayvan dengesinin en iyi yansıtıldığı oyunlardan birisidir.

Oyunun temel amacı oldukça aç olan ve besin kaynakları arayan yılan ile karşınıza çıkan hayvanları öldürerek beslenmektir. Tüm kontrolün oyuncuda olduğu Snake Simulator’de orta seviyede zorluk olduğunu söyleyebiliriz. Oyun içerisinde yılanın karşısına çıkan timsah, diğer yılan türleri ve hayvanların epey zorlu ve inatçı olduğunu unutmayın. Sizde simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız Snake Simulator’e mutlaka göz atmalısınız.

Snake Simulator Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Snake Simulator İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.