Sniper 3D Assassin: Shoot to Kill

Son Sürüm

Sniper 3D Assassin Shoot to Kill oyunu gelişmiş grafikleri ve harika oynanışı ile en güzel keskin nişancılık oyunlarından birisidir. Gerçekçi yapısı ile sniper yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 98.1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 250
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Keskin Nişancı Oyunu

1/5, Toplam: 2 kişi

By Fun Games tarafından geliştirilen İOS işletim sistemine sahip iPhone – iPad’lerde oynanan Sniper 3D Assassin Shoot to Kill, isminden de anlaşılacağı üzere keskin nişancı oyunudur. Sahip olduğu gerçekçi grafikler ve üç boyutlu çevre modellemeleri ile dikkat çeken Sniper Assassin klasik shoot game türünden farklı olarak bir misyonu tamamlamanızı istiyor. Oyunda, senaryo gereği size sunulan görevleri tamamlamak için başarılı atışlar yapmanız gerekmekte.

Gelişmiş Çevre Modellemeleri

Sniper 3D Assassin’in diğer shoot to kill oyunlarından ayrılan bir diğer önemli yanı ise gerçekçi senaryolara sahip olmasıdır. Daha önce sunulan oyunlarda genellikle benzer öğeler kullanılırken bu oyunda gerçek hayatta yaşanan suikastler konu alınıyor.

Basit kontrolleri olaran Sniper 3D Assassin’de bir süre alıştırma yapmanız, oyunda daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Hali hazırda App Store üzerinde benzeri pek çok oyun bulunmasına karşın Sniper 3D Assassin’in daha fazla tercih edildiği söylenebilir. Sizde shoot to kill oyunlarından hoşlanıyorsanız Sniper Assassin’e mutlaka göz atmalısınız.

Sniper 3D Assassin Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Sniper 3D Assassin: Shoot to Kill İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.