Snowboard Party

Son Sürüm

Snowboard Party oyunu ile Android akıllı cihazlarınızda Snowboard keyfini yaşayabilirsiniz. Kış sporlarını seven ve kayak yapmayı sevenler için en iyi oyunlardan birisi.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Android 3.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 347 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 196
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin 3D Snowboard Kayak Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Kış sporlarına ilgi duyan ve oyunlarla arası iyi olan kişiler çoğunlukla grafik açısından orta düzeyde olan Snowboard oyunlarını talep eder. Bilgisayar versiyonunda büyük beğeni toplayan Snowboard Party, Windows ve diğer platformlardan sonra şimdi de Android cihazlarda kullanılmaya başlandı. Ratrod Studio Inc. tarafından geliştirilen ve oldukça eğlenceli olan bu oyunda Snowboard hazzını sonuna kadar yaşayacaksınız.

Üç Boyutlu Grafikler ile Eğlenceli Deneyim

Pek çok mobil oyunun geliştiricisi olan Ratrod Studio, şimdide kış sporlarına ilgi duyan Android kullanıcıları için Snowboard Party oyununu geliştirdi. Üç boyutlu grafikler ve her ana özel ses seçenekleri ile son derece kapsamlı bir oyun olan Snowboard Party, çevre ve karakter modellemeleri ile dikkat çekiyor.

Android tablet ve akıllı cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu oyun ücretli olarak sunulmasına karşın talep ettiği ücreti sonuna kadar hak ediyor. Oyun içerisinde hem karakter hem de çevre modellemelerinde en ince ayrıntıya kadar dikkat edilirken oyuncuların isteyeceği tüm seçenekler bir arada sunuluyor.

Snowboard Party Oynanış Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Snowboard Party İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.