Snuggle Truck – iOS

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarda ve tabletlerde oynayacağınız Snuggle Truck yarış oyunu ile eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 43.4 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 24
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yarış Oyunu

Snuggle Truck oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir yarış oyunudur. Aracınızla birbirinden zorlu yollarda ve en zor engellerden geçerek görevinizi tamamlamalısınız. iOS kullanıcılar için düşük yerçekimi fizik oyunu ile özel ay seviyeleri dolu bir oyun. Ayrıca 30.000 üzerinde ücretsiz topluluk seviyeleri dahil. PC World, TouchArcade, Kotaku, Joystiq, Penny Arcade, George Lopez Tonight tarafından geçer not alan bir oyun.

Bu iOS oyunda aşırı yüksekte geçen fizik tabanlı bir oyundur. Oyunda hayvanların dolu olduğu kargonuzu korumak zorundasınız. iOS cihazınız ile gideceğiniz yer ise hayvanat bahçesi. Ama hızlı olmak zorundasınız. Kamyonunuzda bu hayvanları tutmaya çalışırken eğilecek, uçan hayvanlara yakalanacak, TNT patlayıcılardan kaçacaksınız, kayalıklarla kapatılmış roketlerden kurtulacaksınız ve tepeler üzerindeki patlamalardan kaçacaksınız. iOS cihazınız ile bütün bunları yaşayacağınız yerler ise mağaralar, çöller ve ormanlar. İnişli çıkışılı bu oyunda eğlenceli ve komik zamanlar yaşayacaksınız. Çok sayıda seviyeleri bulunan bu oyunu oynamaktan geri durmayın.

“Snuggle Truck” Ekran Görüntüleri

“Snuggle Truck” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Snuggle Truck – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.