Sony Xperia Modellerinin Android 4.1 Jelly Bean Güncelleme Tarihleri Açıklandı!

Sponsorlu Bağlantılar

Xperia’ların Güncelleme Tarihleri Belli Oldu!

Sony tarafından geçtiğimiz hafta 2012 yılında piyasaya sürülen Xperia modellerine Android 4.1 Jelly Bean günllemesi geleceği açıklanmıştı.Sizlere aşağıdaki linkte yer alan yazımızda bu haberi duyurmuştuk.

Sponsorlu Bağlantılar

Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Gelecek Sony Xperia Modelleri!

Sony tarafından yapılan yeni bir açıklama ile Xperia modellerinin Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi alacağı tarihler de duyuruldu. Güncellemelere dair ilk duyuru Sony Mobile resmi blogundan yapıldı. Bu duyuruda Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini bu haftadan itibaren Xperia P, Xperia Go ve Xperia E dual için yayınlanmaya başlanacağı belirtildi ve güncellemenin önümüzdeki ay boyunca devam edeceği belirtildi.

Xperia S, Xperia SL, Xperia ion ve Xperia acro S modellerinin ise Mayıs ayının sonundan itibaren Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi almaya başlayacağı duyuruldu.

Android-4.1-Jelly-Bean

Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi ile bütün Sony özellikleri ve Jelly Bean özellikleri verilecek. Aynı zamanda Sony‘nin WALKMAN, Album, Movies uygulamalarının yeni sürümleri de gelmiş olacak. Bununla birlikte Battery STAMINA Mode sayesinde pil kullanımını konusunda da geliştirmeler yapılacak.

Son olarak bütün cihazların Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini “over the air”olarak almayacağını, Xperia Go gibi bazı cihazlarda güncellemelerin bilgisayar aracılığıyla yapılması gerektiğini de belirtelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Sony Xperia Modellerinin Android 4.1 Jelly Bean Güncelleme Tarihleri Açıklandı! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.