Sony Xperia Z1 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Sony Xperia Z1 Ülkemizde Kaç TL Olacak?

Son tarafından daha önce tanıtılan ve ülkemizde bugün itibari ile satışa sunulan üst seviye Xperia Z1 modelinin fiyatı da belli oldu. Sony Xperia Z1‘in ülkemizdeki satış fiyatı 2199 TL oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye pazarında satışa sunulacak olan Xperia Z1 modeli Sony‘nin su geçirmez ve toza dayanıklı Xperia Z modelinin bir üst versiyonu. Sony’nin son amiral gemisi olan Xperia Z1 modeli için bugün İstanbul‘da bir basın toplantısı düzenlendi ve fiyatı da açıklandı. Xperia Z1’in fiyatı rakipleri ile hemen hemen aynı diyebiliriz.

Xperia Z1’in fark yaratan özellikleri ve dikkat çeken yönleri arasında 2.2 GHz hızında 4 çekirdekli Snapdragon 800 işlemci yer alıyor. Bununla birlikte ilk modelde olduğu gibi su geçirmeme ve toza dayanıklı olma özelliği bulunuyor. Ayrıca cihaızn 20.7 Megapiksel çözünürlüklü ana kamerası rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor. Telefonda NFCBluetoothWi-Fi gibi bağlantı özellikleri yer alıyor. 5 inç Full HD ekran, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, Adreno 330 işlemci telefonun diğer özellikleri arasında yer alıyor. Telefonun pil gücünü ise 3000 mAh‘lık pili karşılıyor.

Sony Xperia Z1

Xperia Z1 modelinin fark yaratan bir diğer yanı ise su altında müzik dinleme fırsatı sunması. Türkiye pazarına önümüzdeki günlerde giriş yapacak olan telefonun fiyatı 2199 TL olacak.

Ayrıca bakınız: Xperia Z1 İncelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Sony Xperia Z1 Türkiye Fiyatı Belli Oldu! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.