Soulseek

2014

Soulseek programı ücretsiz olarak sunulan alternatif bir dosya paylaşım programıdır. Soulseek programının en güzel yanı ise indireceğiniz dosyayı direk kaynağından indirebiliyor olmanızdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows(Tüm)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 6.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 253
Sponsorlu Bağlantılar

Dosya Paylaşım Programı

İsmini alan Soulseek LLC tarafından geliştirilen Soulseek, Kazaa türünde ücretsiz dosya paylaşım araçlarından birisidir. Soulseek’in diğer dosya paylaşım programlarından en önemli farkı ise paylaşım için herhangi bir sunucu kullanmamasıdır. Bu uygulama aracılığıyla paylaşmak istediğiniz bir dosyayı doğrudan paylaşımı gerçekleştiren bilgisayara bağlanarak sağlayabilirsiniz.

Dosyaları Kaynağından Alın

Mevcut dosya paylaşım programları ya da servisleri, bir sunucu üzerine yüklenen dosyaların diğer kullanıcılar tarafından indirilmesini ya da kullanıcılar arasında P2P mantığı ile paylaşılmasını sağlıyor. Kazaa benzeri bir program olan Soulseek, indirmek istediğiniz dosyayı doğrudan kullanıcı bilgisayarından almanıza imkan tanıyor.

Özellikle Mp3 türünde küçük boyutlu dosya ve uygulamalar için oldukça elverişli bir program olan Soulseek, dosya indirirken sohbet bölümünde arkadaşlarınız ve diğer tanımadığınız kişiler ile iletişim kurmanızı sağlıyor. Üstelik program üzerinde favori listenizi oluşturarak indirdiğiniz ya da indirmek istediğiniz dosyalara daha hızlı ulaşabilir ve arama bölümüyle diğer kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz. Sizde indireceğiniz dosyaları doğrudan kaynağından almak istiyorsanız Soulseek’e göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Soulseek İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.