Sound Forge Pro

11.0.299

Sound Forge Pro programı profesyonel kullanıcılar için hazırlanan çok gelişmiş özelliklere sahip en iyi ses düzenleme programlarından bir tanesidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows 7, 8, 8.1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 186.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 191
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Ses Düzenleme Programı

Sony tarafından geliştirilen ve Windows kullanıcıları için sunulan Sound Forge Pro, programı ses dosyalarını düzenleme amacıyla kullanılmaktadır. Daha çok profesyonel kullanıcıları hedefleyen ve deneme sürümü altında sunulan bu program ile tüm ses formatları üzerinde düzenleme yapabilir ve ses dosyalarını değiştirebilirsiniz. Dilerseniz programda yer alan özellikler sayesinde ses dosyalarına farklı ses efektleri de ekleyebilirsiniz.

Kusursuz Ses Düzeni

Profesyonel kullanıcılar için geliştirilen bu program, dijital ses dosyaları düzenleme ve ses hazırlama özelliğine sahiptir. Diğer programların aksine yalnızca ses formatlarını hedeflemeyen Sony, aynı zamanda dijital sesler oluşturmanıza da imkan tanıyor. Program ile bilgisayarınızda bulunan tüm ses dosyalarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Sound Forge Pro programının genel özelliklerini incelediğimizde ses dosyaları üzerinde her türlü ekolayzer ayarlarını yapılandırabilir, ses düzenlerini değiştirebilir, ses efektleri oluşturabilir ya da video dosyalarında istenilen kısımlara hazırladığınız dijital sesleri ekleyebilirsiniz. Üstelik programın gelişmiş özellikleri arasında yer alan hata düzenleme özelliği sayesinde bozulan ses dosyalarında da düzenleme yapabilirsiniz.

Programın Desteklediği Formatlar

Açtığı Formatlar

AA3*, AAC, AIF, ASF, AU, AVI*, CDA, DIG, DLS, DV, DVF, FLAC, FRG, GIF, GIG, IVC, M2A, M2P, M2T, M4A, M4B, MMV, OGG, MOV, MSV, MP1, MP3, MP4, MPEG,MPEG-1 and MPEG-2 video, Sony MXF*, PCA, QT, RAW, SD, SFA, SF*, SND, TIF, VOX, W64*, WAV*, WMA*, WMV

Kaydettiği Formatlar

AA3*, AC3*, AIF, ATRAC*, AU, AVI*, DIG, DLS, FLAC, FRG, GIG, IVC, M1A, M1P, M2A, M2P, M2T, MMV, MOV, MSV, MP1, MP2, MP3, MP4, MPA, MPEG, MPEG-1 andMPEG-2 video, Sony MXF*, OGG, PCA, RAW, SF2, VOX, W64*, WAV*, WMA*, WMV

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Sound Forge Pro İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.