Soundtracker – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 25
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Sosyal Ağdan Müzik Dinleme Uygulaması

Soundtracker uygulaması, Android  işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir müzik dinleme uygulamasıdır. İçerisinde her tür müziği bulabileceğiniz milyonlarca şarkıyı istediğiniz zaman dinleyebileceksiniz. Hemde ücretsiz bir şekilde. Android cihazınız ile gittiğiniz her yerde 22 milyondan fazla şarkıda sizinle olacak. Şarkıları radyo kanalı aracılığı ile dinliyorsunuz. 22 milyondan fazla şarkıyı internet radyoda istediğiniz şarkıcı yada müzik türü olarak en geniş müzik kataloglarından dinleyebilirsiniz.

Bulunduğun şehirde en sevilen sanatçıları Android cihazınızdan keşfedin. Android cihazınızda kendi radyo istasyonlarınızı oluşturun ve bu radyo istasyonlarınızı Facebook, Twitter ve e-posta ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca eğer arkadaşlarınız bir radyo istasyonu oluşturmuş ise sizde bu radyo istasyonlarını Android cihazınızdan takip edebilirsiniz. En son paylaşılan şarkılara yorum yapabilirsiniz.

Dünya çapında sohbetler yapın. Soundtracker uygulaması Android cihazlar için sosyal ağ üzerinden bir müzik dinleme uygulamasıdır. Yani nasıl ki Android cihazınızdan resim paylaşmak için resim paylaşmak için bir sosyal ağ sitesi olan instagram’ı kullanıyorsanız sosyal ağ üzerinden müzik paylaşmak, dinlemek için de Soundtracker uygulamasını kullanacaksınız.

“Soundtracker” Ekran Görüntüleri

Soundtracker-mobil2 Soundtracker-mobil1 Soundtracker-mobil3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Soundtracker – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.