Soundtracker – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 59.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 17
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Müzik Dinleme Uygulaması

Soundtracker uygulaması, iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir müzik dinleme uygulamasıdır. İçerisinde her tür müziği bulabileceğiniz milyonlarca şarkıyı istediğiniz zaman dinleyebileceksiniz. Hemde ücretsiz bir şekilde. iPhone, iPad ve iPod touch cihazınız ile gittiğiniz her yerde 22 milyondan fazla şarkıda sizinle olacak. Şarkıları radyo kanalı aracılığı ile dinliyorsunuz. 22 milyondan fazla şarkıyı internet radyoda istediğiniz şarkıcı yada müzik türü olarak en geniş müzik kataloglarından dinleyebilirsiniz.

Bulunduğun şehirde en sevilen sanatçıları iOS cihazınızdan keşfedin. iOS cihazınızda kendi radyo istasyonlarınızı oluşturun ve bu radyo istasyonlarınızı Facebook, Twitter ve e-posta ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca eğer arkadaşlarınız bir radyo istasyonu oluşturmuş ise sizde bu radyo istasyonlarını iOS cihazınızdan takip edebilirsiniz. En son paylaşılan şarkılara yorum yapabilirsiniz.

Dünya çapında sohbetler yapın. Soundtracker uygulaması iOS cihazlar için sosyal ağ üzerinden bir müzik dinleme uygulamasıdır. Yani nasıl ki iOS cihazınızdan resim paylaşmak için resim paylaşmak için bir sosyal ağ sitesi olan instagram’ı kullanıyorsanız sosyal ağ üzerinden müzik paylaşmak, dinlemek için de Soundtracker uygulamasını kullanacaksınız.

“Soundtracker” Ekran Görüntüleri

Soundtracker-mobil3 Soundtracker-mobil2 Soundtracker-mobil1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Soundtracker – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.