Soundtracker

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone 8 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5.47 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 25
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Sosyal Ağdan Müzik Dinleme Uygulaması

Soundtracker uygulaması, Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir müzik dinleme uygulamasıdır. İçerisinde her tür müziği bulabileceğiniz milyonlarca şarkıyı istediğiniz zaman dinleyebileceksiniz. Hemde ücretsiz bir şekilde. Windows Phone cihazınız ile gittiğiniz her yerde 22 milyondan fazla şarkıda sizinle olacak. Şarkıları radyo kanalı aracılığı ile dinliyorsunuz. 22 milyondan fazla şarkıyı internet radyoda istediğiniz şarkıcı yada müzik türü olarak en geniş müzik kataloglarından dinleyebilirsiniz.

Bulunduğun şehirde en sevilen sanatçıları Windows Phone cihazınızdan keşfedin. Windows Phone cihazınızda kendi radyo istasyonlarınızı oluşturun ve bu radyo istasyonlarınızı Facebook, Twitter ve e-posta ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca eğer arkadaşlarınız bir radyo istasyonu oluşturmuş ise sizde bu radyo istasyonlarını Windows Phone cihazınızdan takip edebilirsiniz. En son paylaşılan şarkılara yorum yapabilirsiniz.

Dünya çapında sohbetler yapın. Soundtracker uygulaması Windows Phone cihazlar için sosyal ağ üzerinden bir müzik dinleme uygulamasıdır. Yani nasıl ki Windows Phone cihazınızdan resim paylaşmak için resim paylaşmak için bir sosyal ağ sitesi olan instagram’ı kullanıyorsanız sosyal ağ üzerinden müzik paylaşmak, dinlemek için de Soundtracker uygulamasını kullanacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Soundtracker İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.