Sözlük.

Son Sürüm

Sözlük. uyuglaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda Türkçe’den İngilizceye çeviri, İngilice’den de Türkçe’ye çeviriler çok daha kolay olacak. Kelime çevirisi için bu uygulama birebirdir.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 125 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 60
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İngilizce – Türkçe Sözlük Uygulaması

App Store üzerinde Eğitim amaçlı kullanılabilecek oldukça güzel ve özel uygulamalar bulunuyor. Üstelik diğer uygulamaların aksine yoğunlukla ücretsiz sunulan bu uygulamalar arasında hiç kuşkusuz en popüler olanları sözlük uygulamaları gibi görünüyor.

Nguyen Van Thanh tarafından geliştirilen bu Türkçe – İngilizce sözlük – çeviri uygulaması, istediğiniz her an mobil cihazınız üzerinde bilmediğiniz kelimeleri her iki dil arasında çevirmenizi sağlıyor.

Geniş Kelime Arşivi

İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone kullanıcıları için geliştirilen bu uygulama, tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra oldukça iyi bir arayüze sahiptir. İçeriğinde binlerce Türkçe – İngilizce kelimenin karşılığı dışında aynı zamanda bu kelimelerin özel anlamları da yer alıyor.

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda size sunulan özelliklerin ücretsiz oluşu oldukça memnun edici görünüyor. Çeviri yaptığınız kelimelerin anlamlarını öğrenmek ve hatta Türkçe – İngilizce telaffuzlarına göz atmak, çevirinin çok daha kullanışlı olmasını sağlıyor. Benzer özelliklere sahip farklı çeviri uygulamaları bulunmasına karşın Sözlük uygulamasının son derece kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Sözlük. İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.