Space Engineers

Uzay meraklıları için geliştirilen Space Engineers yani Uzay Mühendisliği oyunu ile hayal gücünüzü kullanarak kendi uzay geminizi inşa ediyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Win7/Vista/WinXP/Win8.1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2 GB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 302
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş Uzay Simülasyonu

Keen Software House tarafından geliştirilen oyuncuların kendi uzay gemilerini oluşturmasına imkan tanıyan Space Engineers, kendi türü içerisinde benzeri olmayan kurguya sahiptir. Oyun içerisinde hayal gücünüze göre oluşturacağınız uzay gemisi ile minecraft tarzında bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Space Engineers’ın Minecraft ve benzeri oyunlardan farklı en önemli yanı ise çok daha gelişmiş grafiklere sahip olmasıdır.

Gelişmiş Grafikler ile Uzay Mühendisliği Keyfi

Detaylı fizik hesapları ve grafiklerin dahil edildiği oyunda kendi uzay geminizi inşa edebilir tercihlerinize göre farklı elemanlar ekleyebilirsiniz. Üstelik oyun içerisinde yalnızca uzay gemisi inşa etmekle kalmıyor, oldukça görkemli uzay istasyonları da oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca, uzay istasyonunda uzay gemilerinin bakım işlerini yapabilir ya da maden çıkarma görevlerine katılabilirsiniz.

Space Engineers içerisinde tek oyuncu modunda üretim yapabildiğiniz gibi çoklu oyuncu modunuda kullanabilirsiniz. Ancak dikkatli olmanız gereken en önemli nokta ise uzay istasyonu ve geminizin parçalanabileceği ve hatta tümüyle yok olabileceğidir. Sizde Space Engineers türünde simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız mutlaka oyuna göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Space Engineers İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.