Spider-Man 3

Örümcek Adam 3 filminin oyun olarak uyarlanması ile ortaya çıkan Spider-Man 3 oyununu hemen indirip denemelisiniz. Örümcek Adam 3 oyununu bilgisayarınızda oynayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows 8.1/8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 284 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 3.975
Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Örümcek Adam 3 Oyunu

4.81/5, Toplam: 16 kişi

Ünlü çizgi karakter Spider – Man’in yani Örümcek Adam‘ın Windows kullanıcıları için geliştirilmiş olan üçüncü oyunu Spider-Man 3 ile dünyayı ve yaşadığınız şehri kötülüklerden arındırmak için çalışıyorsunuz. Activision tarafından geliştirilen Spider-Man 3’de diğer oyunlarda olduğu gibi karakterimizle binaların üzerinde dolaşıyoruz. Oldukça etkileyici grafiklere sahip olan oyunun önceki iki seriden farklı olarak daha gelişmiş bir kurgu içeriyor.

Kötüleri Ağınıza Hapsedin

Kurgu olarak ilk iki oyunla benzerlik taşıyan üçüncü oyunumuzda en önemli değişiklik grafikler üzerine olmuş. Filmi ile aynı tarihlerde kullanıcıya sunulan oyun içerisinde Sandman, Green, Goblin 2 ve Venom gibi filmde bulunan düşmanlarla karşılaşıyoruz. Filmin dışında olan Kingpin, Lizard ve Rhino gibi karakterlerde yine oyun içerisinde karşınıza çıkacak düşmanlardan bazılarıdır.

Oyunda ana görevleriniz dışında Manhattan üzerinde dolaşırken zorda olan insanlara yardım edebilir yalnızca fotoğraf çekmek için görevler üstlenebilirsiniz. Örneğin bir düşmanı yakalamak için havaya zıpladığınızda düşmanı ağınıza hapsediyor ve yere düşene kadar dövmeye devam edebiliyorsunuz. Eğer sizde Spider Man serisinin bir takipçisiyseniz mutlaka Spider Man 3’ü denemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Spider-Man 3 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.